Czym umyć brudny piekarnik?

Czym myć brudny piekarnik? Cóż, odpowiedź jest dość prosta. W rzeczywistości nie jest to tak dużo, jak mogłoby się wydawać. Nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy na najlepsze środki czyszczące do piekarnika. W rzeczywistości najbardziej skuteczny sposób czyszczenia piekarnika nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi ani sprzętu w ogóle! Wszystko czego potrzebujesz to gorąca woda z mydłem, gąbka i Twoje ręce.

Jak tylko skończysz korzystać z piekarnika, ważne jest, aby go wyczyścić, zanim odłożysz wszystkie swoje garnki i patelnie. Piekarniki z czasem gromadzą tłuszcz, okruchy i rozlane płyny, więc jeśli chcesz, aby Twoja kuchnia była lśniąco czysta, musisz regularnie czyścić piekarnik.

Mieszanka gorącej wody i mydła lub detergentu to najlepsza rzecz do mycia brudnego piekarnika. Przygotuj wiadro z letnią wodą i dodaj do niej płynu do mycia naczyń lub detergentu. Zanurz gąbkę i użyj jej do czyszczenia półek i ścian piekarnika; spłucz wszelkie pozostałe cząstki jedzenia czystą wodą, jednocześnie wycierając suchą szmatką. Więcej na dreamyhouse.pl