Dlaczego pilarka ręczna akumulatorowa Makita to dobry wybór?

Znaczna trwałość, wysoka moc i najwyższa precyzja – pilarka ręczna akumulatorowa makita spełnia wszystkie wymagania profesjonalnych użytkowników. Intuicyjna w obsłudze i wyposażona w łatwo wymienialne brzeszczoty umożliwia łatwe wykonywanie cięć w najróżniejszych materiałach – od drewna po płyty z metali lekkich i tworzywa sztuczne. Łatwo wykonuje się cięcia wgłębne w obrabianym przedmiocie, nie wymagając przy tym zbyt wielu prac wykończeniowych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii akumulatorowej pilarka ręczna akumulatorowa makita jest mobilna, a jednocześnie zapewnia pełną moc.

Pilarka ręczna akumulatorowa makita – zalety

Profesjonalna pilarka ręczna akumulatorowa makita jest dopracowana w każdym szczególe, zapewnia maksymalną niezawodność i perfekcyjne wyniki pracy, zarówno na rusztowaniach, jak i na blatach roboczych. Kolejną zaletą technologii akumulatorowej dla użytkowników profesjonalnych jest fakt, że podczas pracy nie wdychasz już spalin, co sprawia, że praca staje się przyjemniejsza. Firma RFT Services jest tak przekonana o zaletach narzędzi akumulatorowych, że nie ogląda się już za siebie i obecnie dysponuje flotą narzędzi akumulatorowych, w skład której wchodzą sekatory tyczkowe, nożyce do żywopłotu, kosy do zarośli, piły łańcuchowe, dmuchawy do liści oraz kosiarka.

Coraz wydajniejsze akumulatory na rynku

Chociaż niektóre narzędzia zasilane akumulatorowo (np. wiertarki akumulatorowe) są obecne na rynku od dawna, to jednak standardowym sposobem zasilania maszyn, które mają większe zapotrzebowanie na moc lub wymagają dłuższych okresów ciągłego użytkowania, jest zasilanie przewodowe. Jednak wraz z rozwojem technologii akumulatorowej na przestrzeni lat rynek zaczyna wyglądać zupełnie inaczej, a narzędzia bezprzewodowe, które kiedyś były praktycznie niespotykane, teraz stają się o wiele bardziej powszechne. Byłoby trudno uzyskać ręce na wszelkiego rodzaju bezprzewodowych routerów kilka lat temu, ale nagle każdy wydaje się uwalniając jeden.