Jak uporządkować łazienkę?

Nie jest tajemnicą, że łazienka jest jednym z najbardziej zabałaganionych pomieszczeń w każdym domu. Aby zwalczyć ten chaos, musisz mieć kilka strategii i narzędzi, które pomogą Ci podbić Twoją zagraconą przestrzeń. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, które pozwolą Ci wykonać to zadanie.

Półki

Półki to świetny sposób na dodanie dodatkowej przestrzeni do przechowywania w łazience bez zabierania miejsca, w którym musisz się przygotować. Większość łazienek ma co najmniej kilka niewykorzystanych centymetrów po obu stronach luster lub szafek na leki, a zainstalowane tam półki mogą służyć do przechowywania ręczników, przyborów toaletowych, produktów do włosów i innych. Dodatkowo, półki mogą ułatwić znalezienie tego, czego szuka każdy, kto dzieli z Tobą łazienkę.

Uchwyt na papier toaletowy

Zainstalowanie uchwytu na papier toaletowy z tyłu drzwi łazienkowych to świetny sposób na zwolnienie miejsca na łazienkowej ladzie. Zazwyczaj jest tam tylko tyle miejsca, aby zmieścić rolkę papieru i niewiele więcej na górze umywalki – wykorzystaj to wolne miejsce na coś użytecznego!

Porady i sztuczki

Wyrzuć plastikowe torebki – kup organizer na drzwi, który ma wiele różnych kieszeni, dzięki czemu wszystko, czego potrzebujesz, będzie uporządkowane w jednym miejscu.

Używaj przezroczystych pojemników – przechowuj bawełnę.

Więcej na: propertylook.pl