MT8071iE

Źródło: https://magsteron.pl/

MT8071iE to nowoczesny, funkcjonalny i zaawansowany technologicznie panel operatorski firmy Weintek. Model ten znajduje zastosowanie w realizacji wielu procesów sterowniczych, zapewniając łatwość integracji w różnych systemach i znacząco podnosząc efektywność przeprowadzanych operacji. Panel wykorzystać można w działaniach związanych z obsługą i kontrolą wielu procesów technologicznych i produkcyjny, usprawniając komunikację na linii człowiek-maszyna.

Jakie zalety posiada panel operatorski HMI Weintek MT8071iE?

HMI Weintek MT8071iE jest panelem dedykowanym szybkiemu sterowaniu sprzętem, zbieraniu danych procesowych, odbieraniu i przetwarzaniu sygnałów oraz alarmowaniu o błędach. Urządzenie posiada nowoczesną architekturę systemową, która bazuje na intuicyjnej obsłudze. Wynika to z zastosowania wydajnego ekranu dotykowego oraz rozbudowanej funkcjonalności mobilnej. Panel da się łatwo zintegrować z wybranym interfejsem przenośnym, a następnie obsługiwać z poziomu smartfona czy tabletu.

Nowoczesna konstrukcja

Panel ten posiada nowoczesną konstrukcję, która jest odpowiednio zabezpieczona przed korozją poprzez zastosowanie powłoki elektronicznej i dodatkowo chroniona przed przepięciami. Wbudowane interfejsy komunikacyjne sprawiają, że HMI da się szybko sparować ze sterownikami logicznymi lub innymi urządzeniami. Sprawna integracja zapewnia efektywne zbieranie danych procesowy i wywoływanie reakcji na konkretne zdarzenia. Dostępne są liczne moduły wejść i wyjść analogowych oraz cyfrowych, które zachowują kompatybilność z protokołami komunikacyjnymi w różnych standardach. Dotyczy to również sieci przemysłowych, takich jak EtherCat, CANopen czy Modbus TCP/IP. Podobnie jak inne urządzenia z serii, model ten zaprojektowany został na podstawie kompleksowych testów produktowych. Panel opracowany przez najlepszych inżynierów marki powstał z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wyświetlacz, ekran dotykowy, kondensatory oraz inne podzespoły są wyjątkowo trwałe.