Na czym polega dieta sokowa?

Dieta sokowa jest dość prosta. Zasadniczo po prostu pijesz dużo soków. Niektóre z soków są 100% soku owocowego, ale niektóre z nich mają również warzywa w nich.

Pierwszy dzień jest najłatwiejszy – pijesz sok o największej ilości kalorii (około 500 kalorii), a następnie spożywasz wszystkie posiłki i przekąski z tym samym sokiem, mimo że jest to tylko jeden posiłek. Drugi dzień jest nieco trudniejszy, ponieważ nadal pijesz ten wysokokaloryczny sok, ale teraz zmieniasz go na niskokaloryczny między posiłkami. Trzeci dzień jest najtrudniejszy, ponieważ nie dostajesz żadnego soku do czasu lunchu, a potem pijesz tylko kilka łyków na raz, na przemian owoce, warzywa i 100% soki owocowe.

Czwarty dzień jest znowu dość łatwy! Możesz jeść co chcesz na jeden posiłek. Następnie wracasz do jedzenia niskokalorycznych soków do posiłków i przekąsek przez dwa dni, po czym następuje jeszcze jeden dzień, w którym możesz jeść co tylko chcesz do dwóch posiłków, a następnie kończysz normalną dietą do jednego posiłku.

Więcej na:joysy.pl