Poduszki – ważny element wystroju wnętrza

Poduszki mogą wydawać się małym szczegółem w projektowaniu wnętrz, ale w rzeczywistości są jednym z najważniejszych elementów. Poduszka może zrobić lub złamać cały projekt pokoju. Łatwo jest przeoczyć, ale prawo poduszki może zrobić wszystko różnicę w podejmowaniu pokój wygląda albo elegancki i zakończone lub zagracone i nieuporządkowane.

Poduszka może być użyta do powiązania wielu rozbieżnych elementów w pokoju, tworząc bardziej jednolitą atmosferę. Na przykład, możesz użyć poduszek, które są tego samego koloru co twoje ściany, aby stworzyć jakąś wizualną jedność i dać każdej przestrzeni bardziej wykończony wygląd. Z drugiej strony, możesz użyć poduszek, które kontrastują z Twoimi ścianami, aby pomóc zdefiniować granice każdej przestrzeni w pokoju – na przykład, jeśli masz jedną ścianę, która jest cała szklane okna wychodzące na Twoje podwórko, duża odważna wzorzysta poduszka zrobiłaby dobrze przeciwko niemu, aby wizualnie oddzielić obszar siedzenia od zewnątrz bez utrudniania jakiegokolwiek widoku.

Pod względem wielkości, poduszki mają tendencję do przychodzenia w jednej z dwóch odmian: dużych i małych. Duże poduszki – te, które są około 2 stóp szerokości lub większe – mogą być używane zarówno do definiowania przestrzeni, jak i dodawania koloru lub wzoru do inaczej prostego pokoju. Możesz również użyć kilku mniejszych poduszek. Dowiedz się więcej: lovihomi.pl