Przelewy w magento – co warto wiedzieć?

Na rynku elementów integrujących sklepy Magento 2 z płatnościami online brakowało dotychczas związania z serwisem PayU. Decydując się zastosowanie czy otwarcie naszego sklepu internetowego jednym spośród pierwszych zagadnień jakie każdy sobie stawia jest jaką platformę e-commerce winien dobrać? Możliwości oraz rodzajów jest dużo. Od wyjść rodzaju SaaS więc rodzajów abonamentowych, po autorskie, natomiast kończąc na Open Source do których kwalifikuje się Magento, jakiemu oczywiście będzie przeznaczony tenże tekst czemu to oczywiście Magento należałoby dobrać na platformę sklepu internetowego? Jak wyglądają przelewy w magento?

Co to jest Magento?

Magento to znane oprogramowanie dla sklepów internetowych zapisane w języku PHP. Wsparte jest o platformę programistyczną (odmiennie framework) o nazwie Laminas (niegdyś Zend). Jest w dwóch odmianach: Magento Open Source i Magento Commerce oraz teraz jest prowadzone poprzez olbrzyma dziedziny oprogramowania, amerykańską firmę Adobe. Wciąż rozwijaną oraz doskonaloną wersją platformy Magento jest Magento 2. Poprzednia wersja, Magento 1, straciła już oficjalne wsparcie technologiczne, choć można także odnaleźć społeczności w Internecie, jakie proponują pomoc jej klientom.

Przelewy w magento

Jeżeli zastanawiasz się nad doborem oprogramowania dla własnego sklepu internetowego zapewne masz już za sobą multum przejrzanych ofert. Wedle rankingów jednym spośród najpopularniejszych systemów e-commerce jest Magento. W 2015r. oceniano, iż 10% wszelkich sklepów zbudowana jest oczywiście na tejże platformie.