Eleganckie szerokie spodnie

Źródło: https://perso.pl/

Dlaczego warto mieć w swojej szafie eleganckie szerokie spodnie damskie?

Eleganckie szerokie spodnie damskie często kojarzą się ze stylizacją typowo biurową. Z pewnością widzisz je w swojej wyobraźni połączone z elegancką koszulą z kołnierzykiem i pełnym obuwiem na wysokim obcasie. Okazuje się jednak, że takie modele można nosić nie tylko do pracy, ale i na co dzień. Co więcej, dla wielu pań będzie to korzystne rozwiązanie z wizualnego punktu widzenia. Jeśli nie wiesz, czy takie spodnie są dla Ciebie – skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Dla każdego typu sylwetki

Modele z szerszymi nogawkami stanowią całkowite przeciwieństwo rurek, czyli takich o dopasowanym fasonie. Dzięki temu są od nich o wiele bardziej uniwersalne. Po rurki chętniej sięgają panie o nienagannej sylwetce – z niezbyt szerokimi biodrami, szczupłymi udami i łydkami. Natomiast modele z prostą lub poszerzaną nogawką są uniwersalne i na wszystkich kobietach – niezależnie od wagi, wzrostu czy kształtów – wyglądają tak samo dobrze. Ponieważ nogawka ma tutaj taką samą szerokość na całej długości, sprawia, że nogi wyglądają na smuklejsze, a cała sylwetka wydaje się optycznie wydłużona. Jeśli dołożymy do tego buty na obcasie, możemy z powodzeniem odjąć sobie kilka zbędnych kilogramów, a dodać kilka korzystnych centymetrów.

Na każdą okazję

Podczas gdy obcisłe spodnie nie sprawdzają się najlepiej jako element eleganckiej stylizacji wizytowej czy stroju biurowego, tak już proponowane przez nas spodnie można założyć i do biura, i na przyjęcie. Stanowią one bardzo uniwersalną bazę stylizacji o różnym charakterze. Co ciekawe, z powodzeniem założysz je również na randkę czy spotkanie z przyjaciółmi. Wystarczy jedynie wiedzieć, z czym zestawiać eleganckie modele w kancik, aby jedną ulubioną parę stylizować na kilka różnych sposobów.